لوگو هدر سایت
اداره ثبت احوال شهرستان مراوه تپه
تغییر زبان به انگلیسی 1402/12/09
اداره ثبت احوال مراوه تپه
>> مسیر جاری : صفحه اصلی » ادارت تابعه » صفحه اداره ثبت احوال مراوه تپه

تصویر خبر
قلیش لی معاون امور اسناد هویتی اداره کل ثبت احوال استان گلستان از ثبت احوال مراوه تپه بازدید کرد
معاون امور اسناد هویتی به همراه کارشناسان حوزه حقوقی و فن آوری اطلاعات با حضور در اداره ثبت احوال شهرستان مراوه تپه فرایندهای خدمت را مورد بررسی قرار داد
1402/11/08

تصویر خبر
حضور فرماندار شهرستان مراوه تپه در اداره ثبت احوال
مهندس امان محمد باشقره فرماندار و رئیس شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان به همراه سیفی معاون سیاسی امنیتی و اسکندری ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور در اداره ثبت احوال مراوه تپه هفته ثبت احوال را خدمت رئیس و کارکنان تبریک گفت .
1402/10/03

تصویر خبر
جلسه كميته اجرائي ثبت احوال شهرستان مراوه تپه تشکیل شد
محمد حاجی لی دوجی رییس اداره پیشاپیش هفته ثبت احوال را خدمت همکاران تبریک گفت و افزود: بحمدالله هفته ثبت احوال امسال متفاوت تر از سال های قبل و به یمن حضور رئیس جمهور در استان گلستان برگزار خواهد شد.
1402/09/29

تصویر خبر
ابراز همدردی در پی در گذشت همکار ارجمند اکرم حیدریان
اراده خداوند بر این تعلق گرفته است که سپیده دم سرور آفرین عمر را غروبی دلگیر و بهار زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند ، و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش انسان در بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست .
1402/09/17

تصویر خبر
اداره ثبت احوال شهرستان مراوه تپه به شبکه فیبر نوری پیوست
معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی ثبت احوال استان گلستان گفت : فیبر نوری امکان دسترسی سریعتر و ایمن تر برای ارسال و دریافت داده و یک راه حل برای افزایش کیفیت ارائه خدمات است.
1402/08/29

تصویر خبر
راهپیمایی پرشور برای دفاع از مردم غزه در شهرستان مراوه تپه برگزار شد
راهپیمایی گسترده و پرشور برای محکوم کردن جنایات رژیم غاصب و جعلی اسرائیل با محوریت حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین اشغالی همزمان با سراسر کشور در شهرستان مرزی مراوه تپه برگزار شد
1402/08/27

تصویر خبر
حضور رئیس اداره ثبت احوال مراوه تپه در یوم الله 13 آبان
راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه امروز با حضور گسترده مردم ، دانشجویان ، دانش آموزان و با شعار « نظم نو جهانی با نسل آرمانی» در شهرستان مراوه تپه برگزار شد .
1402/08/13

تصویر خبر
بازدید مدیر کل ثبت احوال استان گلستان از اداره مراوه تپه
مدیرکل ثبت احوال استان گلستان طی نشستی که با کارکنان اداره مراوه تپه داشت با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی گفت : رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست همانا برآمده از مطامع استعمارگران بوده که موجودیت خود را بر پایه غصب و ویرانی خانه و کاشانه ملت مظلوم فلسطین بنا کرده است.
1402/08/07

تصویر خبر
فرماندار مراوه تپه ؛ صیانت از آرای مردم هدف اصلی ما است
فرماندار شهرستان مراوه‌تپه در سومین جلسه هیئت اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این شهرستان گفت : ما باید برای روان شدن کار انتخابات باید از هم اکنون تمهیدات لازم را انجام دهیم.
1402/07/24

تصویر خبر
بازدید کارشناسان اداره کل ثبت احوال استان گلستان از اداره ثبت احوال مراوه تپه
کارشناسان اداره کل ثبت احوال استان گلستان با حضور در اداره ثبت احوال شهرستان مراوه تپه فرآیندهای خدمت در اداره را مورد بررسی قرار دادند
1402/07/19


اداره ثبت احوال شهرستان مراوه تپه در سال 1369 تأسيس و اولين سند آن در سال 1310 و به نام محمدرحيم رحماني تنظيم شد.


شهرستان مراوه تپه  با وسعت34/3210 کيلومتر مربع ؛ در گستره شمال شرقي استان واقع شده و معادل 7/15 درصد از مساحت استان را به خود اختصاص داده است و از لحاظ وسعت دومين شهرستان استان به شمار مي آيد .


اين شهرستان از شمال به ترکمنستان ، از جنوب به شهرستان  کلاله  ، از شرق به استان خراست شمالي و از غرب به شهرستان گنبدکاووس محدود مي شود.


 براساس تقسيمات سياسي – اداري سال  1391 ، شهرستان مراوه تپه مشتمل بر 2 بخش ، 1 شهر  ، 4 دهستان و100  آبادي مسکوني بوده است.

 


راهنما و آموزش
تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.