لوگو هدر سایت
اداره ثبت احوال شهرستان علی آباد
تغییر زبان به انگلیسی 1402/12/09
اداره ثبت احوال علی آباد
>> مسیر جاری : صفحه اصلی » ادارت تابعه » صفحه اداره ثبت احوال علی آباد

تصویر خبر
افتتاح شبکه انتخابات کبودوال شهرستان علی آبادکتول
رییس ستاد انتخابات گلستان در مراسم افتتاح شبکه انتخابات ( شبکه کبودوال ) در شهرستان علی آبادکتول : اقدام رسانه ملی در راه اندازی کانال های انتخاباتی در راستای برقراری عدالت تبلیغاتی است و فرصتی بی نظیر را برای نامزدهای انتخاباتی فراهم می کند.
1402/11/28

تصویر خبر
برگزاری جلسه نظارت و بازرسی حوزه های انتخابات شهرستان علی آباد کتول
جلسه ای با هدف نظارت و بازرسی حوزه های انتخابات با حضور رئیس ستاد انتخابات استان در محل فرمانداری شهرستان علی آباد کتول برگزار گردید.
1402/11/28

تصویر خبر
برپایی میز خدمت در پاسخگویی به شهروندان در محله کم برخوردار گلریز شهر فاضل آباد به مناسبت دهه فجر
در راستای پاسخگویی به شهروندان میز خدمتی در محله کم برخوردار گلریز شهر فاضل آباد به مناسبت دهه فجر با حضور رئیس ثبت احوال شهرستان علی آباد کتول برگزار گردید.
1402/11/20

تصویر خبر
برگزاری میز خدمت در شهر فاضل آباد با حضور استاندار گلستان همزمان با ایام الله دهه فجر
همزمان با ایام الله دهه فجر و حضور استاندار گلستان ، میز خدمت ثبت احوال شهرستان علی آباد کتول در شهر فاضل آباد برگزار گردید.
1402/11/15

تصویر خبر
دیدار رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان علی آباد کتول با امام جمعه شهرستان به مناسبت دهه مبارک فجر
فرماندار محترم به همراه رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان با حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه علی آباد کتول دیدار و آغاز دهه مبارک فجر را به وی تبریک گفتند.
1402/11/12

تصویر خبر
رییس اداره ثبت احوال شهرستان علی آباد کتول از دفتر پیشخوان بازدید کرد
رییس اداره ثبت احوال شهرستان علی آباد کتول از دفتر پیشخوان دولت عبدالهی بازدید و پاسخگوی ابهامات مدیر فنی و کاربر ثبت احوال در دفتر شد.
1402/11/12

تصویر خبر
حضور گروه بازرسین اداره کل ثبت احوال استان گلستان در اداره ثبت احوال شهرستان علی آباد کتول
بازرسین ثبت احوال استان گلستان با مراجعه به اداره ثبت احوال شهرستان علی آباد کتول، ضمن بررسی فرایندهای اجرایی بر ضرورت تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به مردم و همچنین اجرا صحیح و به موقع تاکید کردند
1402/11/11

تصویر خبر
جلسه شورای اداری ثبت احوال شهرستان علی آباد کتول برگزار شد
صفیه تازیکی رئیس اداره ثبت احوال شهرستان علی آباد کتول اظهار داشت: همدلی و تعامل و همراهی همکاران ، تکریم ارباب رجوع ، سعه صدر و اخلاق حسنه همواره الگو و سرلوحه کارکنان خدوم ثبت احوال شهرستان علی آباد می باشد.
1402/11/11

تصویر خبر
تشکیل جلسه شورای اداری با هدف بررسی شرایط شعب اخذ رأی در محل فرمانداری شهرستان علی آباد کتول
فرماندار علی آبادکتول با اشاره به نزدیک شدن انتخابات 11 اسفند خاطر نشان کرد: انتخابات امانت مهمی است که بر عهده ماست و همه عوامل اجرایی و نظارت باید از این مسئولیت سربلند بیرون بیایند .
1402/11/11

تصویر خبر
جلسه ثبت تغییر نشانی و به روز رسانی کد پستی و طرح ملی «جی نف»
جلسه ثبت تغییر نشانی و به روز رسانی کد پستی و طرح ملی «جی نف» در محل فرمانداری شهرستان علی آباد کتول برگزار گردید.
1402/10/22


اداره ثبت احوال شهرستان علي آبادکتول در سال 1361  تأسيس و اولين سند آن در سال 1305 و  به نام حاجي ميرزا عبداله خان سيستاني تنظيم شد.شهرستان علي آباد کتول با وسعت 19/1160  کيلومتر مربع ؛ در گستره جنوبي استان واقع شده و معادل 6/5 درصد از مساحت استان را به خود اختصاص داده است و از لحاظ وسعت هفتمين شهرستان استان به شمار مي آيد .


اين شهرستان از شمال به شهرستان گنبدکاووس  و آق قلا ، از جنوب به استان سمنان ، از غرب به شهرستان گرگان و از شرق به شهرستان راميان محدود مي شود.


 براساس تقسيمات سياسي – اداري سال  1391 ، شهرستان علي آباد کتول مشتمل بر 2 بخش ، 2 شهر  ، 4 دهستان  و 75 آبادي مسکوني بوده است.


راهنما و آموزش
تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.