پیام تسلیت مدیرکل ثبت احوال استان گلستان به مناسبت رحلت پیامبر اكرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)
4568
پیام تسلیت مدیرکل ثبت احوال استان گلستان به مناسبت رحلت پیامبر اكرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)
مدیر کل ثبت احوال استان گلستان با صدور پیامی ، سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع)، را به همگان تسلیت گفت.

 به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان گلستان متن پیام حمیدرضا  مطیع به شرح ذیل می باشد:  

بسم الله الرحمن الرحیم

28 صفر سالروز رحلت جانگداز پیام آور عشق و محبت حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله ، شهادت مظلومانه سبط اکبر کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام و روزهای پایانی ماه صفر ایام حزن و اندوه محبان پیامبر نور و رحمت (ص) و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام را گرامی می داریم.

 بی تردید پیامبر اخلاق و مهربانی ها در عصر جهالت و تاریکی از جانب خداوند متعال برای هدایت بشریت ماموریت یافت و پس از آن با تحمل رنج و سختی های فراوان، پرده های نادانی و ظلمت را از پیش روی چشمان مردمان عصر خویش کنار زد و خورشید گرم و تابانی به نام «قرآن کریم» را از جانب پروردگار کریم پیش روی آنها طلوع داد که نور و مهربانی آن با گذشت قرن ها هنوز تداوم داشته و خواهد داشت.

 گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون آنها می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.

اینجانب بر خود فرض دانسته، فرا رسیدن 28 صفر ایام رحلت ملکوتی پیامبر رحمت صلی الله علیه و آله و شهادت مظلومانه‌ سبط اکبرشان امام حسن مجتبی علیه السلام و شهادت غریبانه‌ هشتمین آفتاب آسمان امامت و ولایت امام رضا علیه السلام را به پیشگاه حضرت مهدی عجل الله تعالی فرج الشریف و مردم شریف و ولایتمدار استان گلستان و مجموعه همکاران گرامی تسلیت و تعزیت عرض نموده ، امید است همه ما با پیروی از سیره علمی و عملی آن بزرگان سعادتمند شویم.

حمید رضا  مطیع

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان


راهنما و آموزش
تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.