پیام تبریک مدیر کل ثبت احوال استان گلستان به مناسبت هفته دفاع مقدس
4567
پیام تبریک مدیر کل ثبت احوال استان گلستان به مناسبت هفته دفاع مقدس
مدیرکل ثبت احوال استان گلستان در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان گلستان، در متن پیام حمیدرضا مطیع آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم

دفاع مقدس یاد آور فداکاری و جان فشانی رزمندگان در طول 8 سال جنگ تحمیلی، موجب بیداری و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ ارزش های اسلامی ملت قهرمان ایران است.

حدیث هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتی که قله‌های سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامی را نگاشته‌اند.

دفاع مقدس، حماسه ی ملت ایران است و نمایشگر والایی انسان های این سرزمین و همدلی اقوام مختلف این سرزمین است که برگ زرینی را نه تنها برای ایرانیان، بلکه برای همه ملت‌های آزاده جهان به ارمغان آوردند.
آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش ها و دستآوردهای دفاع مقدس قدم برداریم.

اینجانب فرارسیدن هفته دفاع مقدس را بر دلاورمردان ایران عزیز، به ویژه هم استانی های قهرمان تبریک و تهنیت عرض نموده ، از خداوند بزرگ آرزوی  سلامتی و بهروزی برای آزادگان، ایثارگران و جانبازان و آمرزش شهدای والا مقام  را خواستارم.

حمیدرضا  مطیع

مدیر کل ثبت احوال استان گلستان

 

 

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.