جلسه هم اندیشی مدیر کل با مدیران فنی دفاتر پیشخوان و رؤسای ادارات ثبت احوال شرق استان گلستان
4544
جلسه هم اندیشی مدیر کل با مدیران فنی دفاتر پیشخوان و رؤسای ادارات ثبت احوال شرق استان گلستان
مدیر کل ثبت احوال استان گلستان در جلسه هم اندیشی با مدیران فنی و رؤسای ادارات ثبت احوال شرق استان گلستان به موضوع برنامه ریزی در ارتباط با مهاجرت ( تغییر نشانی ) کرد و گفت : برابر قانون افراد باید در صورت تغییر محل سکونت خود نسبت به تغییر نشانی خود اقدام نمایند.

روز چهار شنبه بیست و سوم  شهریور 1401جلسه بررسی و اتخاذ راهکارهای اجرایی برای پیشبرد اهداف سازمانی و  هم اندیشی با رؤسای ادارات و مدیران فنی و مسئولان دفاتر پیشخوان شرق استان گلستان با حضور مدیر کل معاونین ، رییس اداره حراست ثبت احوال گلستان در اداره ثبت احوال شهرستان گنبدکاووس برگزار گردید.

حمیدرضا مطیع مدیرکل ثبت احوال استان گلستان با اشاره به توسعه خدمات با بهره گیری از ظرفیت و گسترش دفاتر پیشخوان ، رفاه و آسایش مردم یکی از سیاست های برون سپاری خدمات ، ایجاد و توسعه دفاتر پیشخوان است .

مطیع بر نظارت و پیگیری مستمر جهت حسن اجرای خدمات ثبت احوال در دفاتر پیشخوان تاکید کرد و گفت : تکریم ارباب رجوع ، حفظ کرامت و شأن مراجعه کنندگان بسیار با اهمیت است .

وی گفت : با توجه به سرعت چاپ کارت هوشمند ملی نیاز به برنامه ریزی مناسب و اتخاذ تصمیمات درست جهت پاسخگویی به مراجعه کنندگان می باشد.

محمود قلیش لی معاون امور اسناد هویتی ، علیرضا قره خانی معاون فن آوری اطلاعات و آمار جمعیتی ، محسن بذرافشان رییس اداره حراست و حسین سوسرایی مسئول روابط عمومی ثبت احوال استان گلستان مطالبی را ارائه و خواستار دقت در امورات شدند.

در ادامه حاضرین در جلسه به بیان دیدگاه های خود پرداخته و مدیر کل و معاونین به ابهامات پاسخ گفتند

 

 

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.