شورای فرهنگی ثبت احوال استان گلستان تشکیل جلسه داد
4424
شورای فرهنگی ثبت احوال استان گلستان تشکیل جلسه داد
دومین جلسه شورای فرهنگی ثبت احوال استان گلستان با موضوع برنامه های اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر در سالن جلسات شهید هزارجریبی برگزار گردید

روز دوشنبه سوم مرداد 1401 جلسه شورای فرهنگی ثبت احوال استان گلستان با حضور مدیرکل ، معاونین ، رییس اداره حراست ، رییس اداره منابع انسانی و پشتیبانی و سایر اعضاء در سالن اجتماعات شهید هزارجریبی برگزار گردید.

جلسه شورای فرهنگی ثبت احوال استان گلستان با موضوع برنامه های اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر برگزار گردید و دبیر شورا با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در سال 1400 به تفاهم نامه منعقد شده ثبت احوال با ستاد اقامه نماز استان گلستان اشاره کرد و توضیحاتی را عنوان کرد.

در ادامه اعضاء شورا نکاتی را عنوان کردند و نسبت به برگزاری برنامه های دهه محرم تأکید نمودند و خواستار برگزاری با کیفیت برنامه های نمازی و نیز برنامه های دهه محرم شدند.

حمیدرضا مطیع مدیرکل ثبت احوال استان گلستان ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته پیرامون اقامه نماز ،اظهار داشت: وفاق و همدلی و رفاقت باعث انجام با کیفیت برنامه ها می شود.

مطیع موضوع نماز را مهم قلمداد کرد و گفت: انسان اگر بخواهد منحرف نشود ، همیشه باید یاد خدا و یاد مرگ را در قلبش داشته باشد.

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان گفت: یاد خدا اطمینان قلبی ایجاد می کند ، یاد خدا آرامش ایجاد می کند. 

وی در ادامه اضافه کرد : چه کار کنیم که در همه حال یاد خدا باشیم و چه کار کنیم که در تمام امورات ما خداوند جای بگیرد.

وی به دهه امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت : در رابطه با برنامه های دهه امر به معروف و نهی از منکر با کیفیت انجام و نیز برنامه های نمازی در دستور کار باشد.

جلسه با ارائه نکته نظرات و پیشنهادات حاضرین ادامه یافت.

 

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.