بازدید مدیر کل از اداره ثبت احوال شهرستان گرکان
4401
بازدید مدیر کل از اداره ثبت احوال شهرستان گرکان
مدیر کل ثبت احوال استان گلستان در بازدید از اداره ثبت احوال شهرستان گرگان که رییس اداره حراست و حوزه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وی را همراهی کردند از واحدهای مختلف اداره بازدید بعمل آورد

روز پنج شنبه بیست و سوم تیر 1401 مدیر کل به همراه رییس اداره حراست و حوزه توسعه مدیریت و پشتیبانی ثبت احوال گلستان از واحدهای مختلف اداره ثبت احوال شهرستان گرگان بازدید و توصیه های عملیاتی را برای بهبود عملکرد ارائه کرد.

حمیدرضا مدیر کل ثبت احوال استان گلستان در حاشیه بازدید از اداره ثبت احوال شهرستان گرگان طی نشستی صمیمانه با کارکنان آن اشاره به برنامه ها و فعالیت های ثبت احوال کرد و گفت : همکاران ثبت احوال در سطح استان ارزشمند هستند و امورات را با کیفیت پی گیری و به سرانجام می رسانند. 

مطیع ضمن تشکر از زحمات و تلاش های صورت گرفته به پروژه سببی و نسبی اشاره کرد و گفت : پروژه سببی و نسبی اعتبار خاصی به سازمان ثبت احوال می بخشد. 

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان تکریم مردم را یادآور شد و اظهار داشت : کرامت انسان ها همواره باید مدنظر باشد لذا در شرایط فعلی حفظ کرامت انسان ها از اولویت های سازمان است و انتظار می رود که رعایت حقوق شهروندی در دستور کار باشد.

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان در حاشیه بازدید از اداره ثبت احوال شهرستان گرگان ، با کارکنان آن به صورت چهره به چهره به گفتگو پرداخت و به ابهامات آنان پاسخ گفت.

در پایان به مناسبت هفته عفاف و حجاب بانوی محبه اداره ثبت احوال شهرستان گرگان مورد تجلیل قرار گرفت.

تجلیل از بانوی محجبه اداره ثبت احوال شهرستان گرگان ، سعیده یحیایی

 


راهنما و آموزش
تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.