پیام مدیرکل ثبت احوال استان گلستان به مناسبت روز جهانی قدس
4241
پیام مدیرکل ثبت احوال استان گلستان به مناسبت روز جهانی قدس
حمیدرضا مطیع مدیرکل ثبت احوال استان گلستان ، طی پیامی مردم شریف و ولایتمدار استان گلستان را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان گلستان ، حمیدرضا مطیع ضمن گرامی داشت روز جهانی قدس ، طی پیامی مردم شریف و ولایت مدار استان گلستان را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود

 در متن این پیام آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم 

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

روز قدس، فرصتی است تا آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان با ابراز نفرت به حامیان رژیم ناتوان صهیونیستی دوران اضمحلال آن را نزدیکتر نموده و با شعله ور نمودن موج بیداری اسلامی قاموس صهیونیسم و امپریالیسم را برای همیشه در هم بپیچند.

بار دیگر روز جهانی قدس، روز لبیک همه مسلمانان و آزادگان جهان به فرمان امام خمینی (ره) برای آزادی بیت‌المقدس فرا می‌رسد.

 اینک در آستانه‌ آخرین جمعه ماه رمضان مردم ایران اسلامی یک بار دیگر فریاد عدالت خواهی خود را برای احقاق حقوق مظلومان فلسطین و دیگر مردم تحت ستم منطقه سر خواهد داد و اثبات خواهد کرد همچنان پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی خود و یار و یاور مظلومینی است که راه قیام را برگزیده و بر ستمگران می‌شورند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مردم شریف گلستان ، از همه اقشار مختلف بویژه مجموعه ثبت احوال استان گلستان دعوت می‌نمایم تا در راهپیمایی این روز سرنوشت ساز در وفاداری به آرمان های امام و رهبری، با امت بزرگ اسلامی همنوا شوند و یأس و نومیدی دشمن و قدرت و قوت اسلام را بار دیگر رقم زنند. باشد که این حضورهای حماسی زمینه هایی برای حکومت صالحان و ظهور منجی عالم بشریت باشد. انشالله  

حمیدرضا مطیع

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.