جلسه شورای اداری ثبت احوال استان گلستان برگزار شد
4225
جلسه شورای اداری ثبت احوال استان گلستان برگزار شد
مدیرکل ثبت احوال استان گلستان : مهمترین مولفه سازمان ها نیروی انسانی آن است .

روز چهارشنبه بیست و چهارم فروردین 1401 اولین جلسه شورای اداری ثبت احوال استان گلستان با حضور مدیرکل ، معاونین ، رؤسای ادارات حراست ، منابع انسانی و پشتیبانی ، امور حقوقی و رؤسای ادارات تابعه ثبت احوال استان گلستان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید

حمیدرضا مطیع مدیرکل ثبت احوال استان گلستان اشاره به مؤلفه های سازمان ها اشاره کرد و گفت : مهمترین مؤلفه های سازمان ها نیروی انسانی آن است.

مطیع گفت : در مورد نیروی انسانی باید به چند سوال پاسخ گفت : آیا توازن هست ؟ آیا همه مشارکت داده می شود ؟ آیا انگیزش کافی وجود دارد ؟ و . . .

 مدیرکل ثبت احوال استان گلستان در ادامه افزود : باید نگاهی باشد که همه را لحاظ نماید و از مشارکت پرسنل به نحو احسن استفاده کرد.

وی اضافه کرد : در ابتدای سال هستیم برای انجام برنامه ها همه را مشارکت بدهیم و از توانمندی تمامی کارکنان استفاده نماییم

وی به نظام برنامه ریزی اشاره کرد و گفت : نظام برنامه ریزی را باید تقویت نماییم و براساس برنامه ریزی و برنامه محور بودن اهداف سازمانی محقق کنیم

مطیع تأکید به موضوع آموزش کرد و گفت : آموزش حین کار بسیار مهم است و رؤسا باید به این موضوع اهمیت داده و آموزش حین کار در دستور کارشان باشد.

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان در ادامه به برنامه ها و فعالیت ها اشاره کرد و آن را برشمرد و توضیحاتی ارائه کرد.

محمود قلیش لی معاون امور اسناد هویتی اشاره به برنامه راهبردی سازمان کرد و گفت : برنامه ها براساس اهداف تعیین شده پی گیری و تکریم ارباب رجوع نیز مدنظر همه عزیزان باشد.

علیرضا قره خانی معاون فن آوری اطلاعات و آمار جمعیتی به موضوع کارت هوشمند ملی ، پروژه سببی و نسبی و نگه داری سیستم ها اشاره کرد و انتظارات اداره کل در حوزه فن آوری اطلاعات را برشمرد .

محسن بذرافشان رییس اداره حراست تکریم ارباب رجوع و نگه داری از اموال و صداقت در رفتار و گفتار را توصیه نمود

ولی اله مهدیانی رییس اداره منابع انسانی و پشتیبانی موضوع تزریق واکسن را یاد آور و انجام آن را متذکر شد

محسن هزارجریبی مشاور مدیرکل اشاره به فرایندها و دستورالعمل ها کرد و خواستار ارائه ایده و پیشنهاد برای اصلاح و بازنگری شد

سوسرایی مسئول روابط عمومی به موضوع میزخدمت ، شورای اقامه نماز و سامانه سجاده اشاره کرد و رصد امورات را یادآور شد

این خبر تکمیل می شود

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.