رزمایش اقتدار بسیجیان در شهرستان ترکمن برگزار شد
3929
رزمایش اقتدار بسیجیان در شهرستان ترکمن برگزار شد
باحضور بسیجیان شهرستان ترکمن رزمایش اقتدار بسیجیان در محل هنرستان قدس انجام شد

روز چهارشنبه سوم آذر ماه رزمایش اقتدار بسیجیان شهرستان ترکمن با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و تعداد زیادی از بسیجیان شهرستان ترکمن در این شهرستان برگزار گردید. 

در این مراسم شیرنگی فرماندار شهرستان ترکمن گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی مبتنی بر آموزه های دینی و اسلامی است و چنین نظامی در هر زمان و دورانی در مقابل کشورهای مستکبر می‌ ایستد و قاعدتاً در این ایستادگی بایستی از نیروهای مردمی و بسیج مردمی استفاده شود.

وی گفت: قدرت بازدارنده کشور عزیز ما در مقابل کشورهای مستکبر همین نیروهای بسیج و مردم است. ما امروزه توانستیم با استفاده از همین نیروهای مردمی و بسیج در مقابل کشورهای مستقل بایستیم و آنها را وادار به عقب نشینی کنیم.
فرماندار با اشاره به این که حضور بسیج در تمام عرصه ها و از اول انقلاب توانست خیرهای بسیاری به نظام برساند تاکید کرد ما بایستی قدردان این نهاد و نیروهای مردمی باشیم.

همچنین سردار دادگر فرماندهی انتظامی استان گلستان به بیان نقش ارزنده بسیج در عرصه انقلاب و جنگ تحمیلی پرداخت،همچنین به نقش پررنگ بسیج ادارات،اصناف،جامعه پزشکان، در طرحهای مختلف مانند طرح شهید سلیمانی و برگزاری رزمایش های مختلف مانند رزمایش کمکهای مومنانه پرداخت.

گفتنی است در این مراسم تعدادی از کارکنان ثبت احوال بندرترکمن نیز حضور داشتند

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.