شورای اداری ثبت احوال استان گلستان تشکیل جلسه داد
3901
شورای اداری ثبت احوال استان گلستان تشکیل جلسه داد
مدیرکل ثبت احوال استان گلستان : خداوند در قرآن برای بیان موضوع ، یازده مرحله و مرتبه قسم یاد می کند

روز دوشنبه بیست و چهارم آبان 1400 شورای اداری ثبت احوال استان گلستان با حضور مدیرکل ، معاونین ، روسای اداره حراست ، امورحقوقی و ادارات ثبت احوال استان گلستان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید. 

حمیدرضا مطیع مدیرکل ثبت احوال استان گلستان اشاره به یازده مرحله و مرتبه قسم کرد ، که خداوند در قرآن برای بیان موضوع قسم یاد می کند. 

مطیع گفت : خداوند برای بیان موضوع ، قسم به خورشید و تابندگیش ، قسم به ماه که یعد از خورشید در آید ، قسم به روز که زمین را روشن می کند ، قسم به شب که زمین را می پوشاند ، و . . . و قسم به نفس و جان آدمی که وی را به رستگاری و پلیدی می رساند. 

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان در ادامه افزود : هر کس که نفس خود را پاک کرده باشد و تزکیه و از خود مراقبت و محافظت نماید، رستگار است. 

وی تصریح نمود: کسی رستگار است که نفس خودش را تزکیه نماید و از بدی ها و رفتارهای بد خودش را دور کند.  

مطیع در ادامه اشاره به نکاتی کرد و گفت : آموزش همکاران بسیار مهم است و روسای محترم رسالت بسیار مهمی را بردوش دارند و آموزش حین کار اثربخش است و به این موضوع اهمیت داده و پی گیری نمایید. 

وی گفت : تکریم ارباب رجوع از اولویت های سازمان ثبت احوال است و با مردم با کمال احترام و ادب برخورد نمایید و اگر جواب منفی هم ارائه کردید همراه با احترام باشد. 

مدیرکل ثبت احوال گفت : پوشش وقایع حیاتی مهم است و سعی شود در مهلت انجام شود. و پروژه سببی و نسبی ، نظارت بر دفاتر پیشخوان ، صرفه جویی و . . . را مورد تأکید قرار داد. 

محمود قلیش لی ، معاون امور اسناد هویتی ؛ علیرضا قره خانی ، معاون فن آوری اطلاعات و آمارجمعیتی ؛ حسن ملااکبری ، سرپرست حوزه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی ؛ محسن بذرافشان ، رییس اداره حراست ؛ سلمان ایری ، رییس اداره امور حقوقی ؛ ولی اله مهدیانی ، رییس اداره منابع انسانی و پشتیبانی ، محسن هزارجریبی ، کارشناس مسئول و حسین سوسرایی ، مسئول روابط عمومی موضوعات مربوط به حوزه تخصصی را ارائه کردند. 

 جلسه با ارائه نکته نظرات و سوالات روسا ادارات ثبت احوال استان گلستان ادامه یافت

 

 

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.