میلاد پیامبر مکرم اسلام حضرت محمدمصطفی (ص) و آغاز هفته وحدت مبارک باد
3839
میلاد پیامبر مکرم اسلام حضرت محمدمصطفی (ص) و آغاز هفته وحدت مبارک باد
محمد حاجی لی دوجی رئیس اداره ثبت احوال مراوه تپه میلاد پیامبر مکرم اسلام حضرت محمدمصطفی (ص) و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت

پیام رییس اداره ثبت احوال شهرستان مراوه تپه به شرح ذیل می باشد:

ماه ربیع الاول یادآور میلاد آخرین رسول خدا (ص) و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

بیداری امروز امت اسلامی، بازگشت مسلمین به قرآن و سنت، مطرح شدن ولایت امر و خلافت اسلامی، آزادی خواهی ، عزت طلبی و حرکت های وحدت طلبانه مسلمین، بدون شک از ثمرات انقلاب مقدس امام خمینی رحمه الله است.
وحدت اسلامی که همواره آرزوی اندیشمندان اسلامی بود با مجاهدت و تلاش خالصانه مسئولان جمهوری اسلامی پایه های اساسی آن تحکیم یافته است.

تشکیل و تأسیس «مجمع التقریب بین المذاهب» از سوی رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای زمینه را برای گفت وگوی مستقیم اندیشمندان و صاحب نظران برجسته جهان اسلام هموارتر ساخت و همین امر موجب شد تا گام های بسیار مهمی در خصوص وحدت اسلامی برداشته شود. جمهوری اسلامی، بدون شک از همان آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، همواره با تمام توان ، آیه های وحدت و همبستگی را برای مسلمانان قرائت نموده و گام های مهم عملی برای تحقق این هدف والا و ارزشمند برداشته است که بر هیچ فردی پنهان نیست.
اینجانب این ایام فرخند را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه همکاران پرتلاشم در سازمان ثبت احوال تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای یکایک عزیزان ، پایداری ، عزت و سربلندی از خداوند سبحان مسئلت دارم.

محمد  حاجی لی دوجی

رییس اداره ثبت احوال شهرستان مراوه تپه

                                                  

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.