رییس اداره ثبت احوال مینودشت در جلسه کمیسیون جعل اسناد شهرستان شرکت کرد
3809
رییس اداره ثبت احوال مینودشت در جلسه کمیسیون جعل اسناد شهرستان شرکت کرد
دومین جلسه کمیسیون جعل اسناد به ریاست قره جانلو معاون فرماندار شهرستان مینودشت و با حضور اعضای کمیسیون در محل فرمانداری مینودشت برگزار گردید

دومین جلسه کمیسیون جعل اسناد به ریاست قره جانلو معاون فرماندار شهرستان مینودشت و با حضور قره سفلو  رییس اداره ثبت احوال و  سایر مدیران عضو این کمیسیون در محل فرمانداری مینودشت  تشکیل شد .

قره جانلو  ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی، موضوع جعل اسناد را بسیار مهم برشمرد و از دستگاه های مربوطه خواست تا مصوبات را به طور جدی پیگیری کنند تا از هرگونه جعل سند و مدرک در دستگاه ها و مکان های ارائه خدمات دولتی جلوگیری گردد .

وی گفت : گاهی اوقات شاید یک مورد جعل سند و مدرک وقت زیادی را نگیرد اما برای اینکه بتوانیم آثار زیانبار این جعل و تخلف را از بین ببریم و متقاضی به حقوق از دست رفته خود مجدداً دسترسی پیدا کند شاید  چندین ماه طول بکشد .

حمید قره سفلو رییس اداره  ثبت احوال شهرستان مینودشت گفت: خوشبختانه با مکانیزه شدن شناسنامه ها و صدور کارت های هوشمند ملی مسئله جعل در اسناد و مدارک هویتی به شدت کاهش پیدا کرده و سازمان ثبت احوال خود را ملزم و موظف می داند که برای جلوگیری از جعل مدارک هویتی و مرزبانی شایسته از اسناد میلیون ها هموطن، بسیار آگاهانه و هوشیارانه موضوعات مشکوک را رصد نماید تا از تضییع حقوق هموطنان جلوگیری گردد .

جلسه با بحث  وتبادل نظر سایر اعضای کمیسیون ادامه یافت. 

تمام حقوق برای اداره کل ثبت احوال استان گلستان محفوظ میباشد.